Szklana kula, czyli prognoza na rok 2008

Podsumowaniem zrealizowanych celów i osiągnięć Stowarzyszenia, jak co roku zajmie się Zarząd, choć w dużej mierze o sukcesach WSKS czytaliście przez cały rok. Tymczasem jak zwykle na przełomie lat, wszyscy zastanawiamy się co przyniesie nowy rok w życiu prywatnym i zawodowym. Czy będzie lepszy od poprzedniego? Czy uda nam się zrealizować obrane cele i postanowienia? Takich pytań możnaby oczywiście mnożyć. Wszystko wskazuje na to, że będzie to rok indywidualności, jak mało który. W roku 2008 niezwykle skutecznie oddziaływać będą na rzeczywistość jednostki silne i twardo zmierzające do obranych zamierzeń. 2008 rok da początek nowym przedsięwzięciom i nowym wizjom. Jeśli planowaliście od dawna uczynić coś wielkiego, uczyńcie to właśnie teraz. 2008 rok będzie Wam sprzyjał. Podsumowując, rok 2008 będzie rokiem ludzi niezależnych, ludzi pragnących wcielić w życie swoje marzenia. Bądźcie wśród nich. Nie stójcie w miejscu. Uczyńcie choćby najmniejszy krok, by osiągnąć sukces dla siebie, dla innych i sięgnijcie po to co dla Was najważniejsze, co wskazuje Wam serce lub umysł, niezależnie od tego czy jesteście ulatującymi pod niebiosa romantykami czy twardo stąpającymi po ziemi pragmatykami. Los jest w Waszych rękach. Wszystkiego dobrego!
Przeczytaj Horoskop kuratorski, zobacz co Cię czeka w nowym roku.

 

Koziorożec – początek roku niezbyt aktywny. Po zrobieniu rocznej statystyki nie będziesz mieć ochoty na nic. Wówczas zacznij planować kolejne zamierzenia, to będzie w tym czasie najlepsze co możesz zrobić.

Wodnik – w pracy bez zmian. Większe perturbacje będą cię omijać. Z czasem pojawi się olśnienie, a wraz z nim mnóstwo ciekawych pomysłów i inwencji twórczej. Będziesz przeć do przodu niczym lokomotywa.

Ryby – nowy rok, nowa sytuacja. Tym razem sukcesy są możliwe, szczególnie od marca do maja. Podejmuj raczej działania indywidualnie, spółki to tylko kłopoty. Koniec roku cię zaskoczy, może awans?

Baran – myślisz o zmianie pracy? Jeśli tak to tylko na przełomie marca i kwietnia. Szykują się niezłe propozycje. Najlepszą inwestycją będzie dokształcanie, wolne środki przeznacz na doszkolenie się.

Byk – Pierwsze półrocze niezwykle korzystne. Zarobisz krocie, jeśli będziesz odważny i kreatywny. Nie bój się ryzyka. Jesteś człowiekiem walki, więc walcz, a owoce spadną na ciebie jak akta z wydziału.

Bliźnięta
– na początku roku będzie nerwowo. Uporem i konsekwencją zaradzisz napięciom i sytuacjom kryzysowym. Masz wiele możliwości, nie musisz kurczowo trzymać się dotychczasowych zajęć.

Rak – miesiące wiosenne to wzmożona aktywność. Czas zacząć myśleć o pracy na własny rachunek. Nie zaciągaj długów, bo będziesz musiał wycofać się rakiem przed wierzycielami. Działaj spokojnie i twórczo.

Lew – na większe sukcesy finansowe nie macie co liczyć. Skończyło się. Niepewne inwestycje to pewne straty. Skup się na pracy, bo bez niej podobno nie ma kołaczy. Kieruj się rozsądkiem, on cię ocali.

Panna – czas na zmiany. Decyzje podejmuj bez pośpiechu, ale rozważ zmiany na gruncie zawodowym i prywatnym. Silna wiara w sukces spowoduje, że go osiągniesz ze swoją czasem trudną osobowością.

Waga – w pracy spadną na ciebie ograniczenia i bariery. Ważne decyzje podejmuj na przełomie maja i czerwca. Ten rok będzie dla ciebie jak rollercoaster. Raz ostro w górę, raz mocno w dół.

Skorpion – coraz częściej myślisz o zmianie zawodu. Spokojnie, statystyki są tylko dwa razy w roku. Jeśli jednak się zdecydujesz, nie kieruj się chęcią gromadzenia pieniędzy, to może zgubić.

Strzelec – rok trudnych życiowych wyborów. Tym razem nie tylko ty będziesz “strzelać”. Przygotuj się na walkę z konkurencją. Konfliktów nie zabraknie. Rozważnie oceniaj sytuacje i ludzi.

Pozdrawia z przymrużeniem oka, Rednacz 😉

Dodaj komentarz