Lębork 2013

nagwek_lbork_zaproszenie.jpg

Lębork, dnia 22 kwietnia 2013 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

 

Uprzejmie informujemy, że tegoroczny VII Międzynarodowy Probacyjny Turniej Piłkarski oraz poprzedzająca go Konferencja, odbędą się w dniach 05-06 lipca 2013 r. w Lęborku.

Dzięki uprzejmości samorządowych władz Lęborka została nam użyczona na konferencyjne spotkanie Sala Rajców. Jednocześnie pragniemy Wam przekazać, że w ramach tegorocznego spotkania, odbędzie się promocja książki, w której zamieszczono wiele interesujących tekstów nie tyko przedstawicieli świata naukowego, ale również członków WSKS i przyjaciół Naszego Stowarzyszenia z kraju i zagranicy. Aktualnie publikacja została przekazana do recenzji wydawniczej profesorów związanych z UMK w Toruniu oraz UAM w Poznaniu.

Celem usprawnienia działań organizacyjnych i promocyjnych konferencji oraz turnieju, ukonstytuował się Komitet Organizacyjny w skład, którego wchodzą:

Wojciech Mroczkowski – Prezes WSKS,

Dr Przemysław Frąckowiak Rektor WWSSE,

Sławomir Tutakowski Kierownik Referatu Spraw Społecznych UM w Lęborku ,

Robert Cotterell Senior Probation Manager, South Yorkshire Probation Area, ABPO Wielka Brytania,

Martyna Miklińska ZKSS w Lęborku,

Alicja Żółć ZKSS w Lęborku,

Tomasz Dołotko ZKSS w Lęborku,

Kazimierz Kordowski ZKSS w Lęborku,

Sonia Dzierzyńska Breś WNP UAM w Poznaniu,

Dr Michał Szykut ZKSS w Lęborku, UMK w Toruniu /Przewodniczący/.

Tegoroczne spotkania wzbogacą swoją obecnością studenci WNP UMK w Toruniu, UAM w Poznaniu oraz studenci WWSSE, którzy będą aktywnie wspierali Nas w pracach organizacyjnych, a także równolegle z rozgrywkami turniejowymi, poprowadzą zawody sportowe dla dzieci z placówek opiekuńczych z rejonu Lęborka.

W sprawach uczestnictwa w lipcowych wydarzeniach prosimy kontaktować się telefonicznie nr 059 8636834 lub mailowo michal.szykut@lebork.sr.gov.pl

Szczegółowe informacje nt planów konferencyjnych i formuły rozgrywek turniejowych, będziemy przekazywać w comiesięcznych komunikatach.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Dodaj komentarz