Toruń 2016

W imieniu organizatorów III Międzynarodowej Konferencji z cyklu Za kurtyną resocjalizacji. Nowe wyzwania i doświadczenia, która odbędzie się w Collegium Humanisticum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniach 07-08 kwietnia 2016 r., przedstawiam program toruńskich wydarzeń. Uprzejmie informuję, że dnia 07 kwietnia 2016 r. o godzinie 20.00 w Klubie Szwejk na Rynku Staromiejskim 36, odbędzie się spotkanie integracyjne uczestników konferencji.

Jednocześnie informujemy, że w Pałacu Dąmbskich – siedzibie Teatru Muzycznego w Toruniu, przy ulicy Żeglarskiej 8, godz. 17.00, odbędzie się spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń kuratorskich. Organizatorami spotkania jest PO – MOST Kujawsko – Pomorskie Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych i Sympatyków Twórczej Resocjalizacji.

Zainteresowani udziałem w projekcie fotograficznym Kuratorzy Sądowi – dekonspiracja! – portrety kuratorów sądowych z kraju i zagranicy, który będzie eksponowany w czasie tegorocznych lęborskich wydarzeń (25-27 sierpnia 2016 r.), będą mogli spotkać się z fotografem, kolegą Sławomirem Tutakowskim po debacie i konferencji. Kolejna sesja odbędzie się w czasie szkolenia w Unieściu.

Wszystkie informacje pozostają dostępne na stronie www.za-kurtyna-resocjalizacji.umk.pl.

W załączeniu – agendy: debaty i konferencji.

Program.doc

Debata.doc

Dodaj komentarz