II Mistrzostwa Kuratorów Okręgu Poznańskiego w biegu na 6,5 km i półmaratonie

Drogie Koleżanki i Koledzy Kuratorzy!

W niedzielę, 10 listopada,  w ramach XV Międzynarodowego Półmaratonu im. Henryka Florkowskiego w Kościanie odbędą się II Mistrzostwa Kuratorów Okręgu Poznańskiego w biegu na 6,5 km i półmaratonie.

Z radością informujemy, że kolejny raz przedstawiciele naszej profesji wykazali się sportową aktywnością, i zapisali się do uczestnictwa w Mistrzostwach w liczbie, która pozwoliła na stworzenie list startowych na obu dystansach zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn!

Chcąc zebrać na linii startu jak najwięcej spośród nas nadal gorąco zachęcamy zarówno kuratorów zawodowych jak i społecznych do zapisania się do udziału w biegu. Rekrutacja do biegu jest nadal możliwa a pozostały do zawodów czas z pewnością pozwoli przygotować formę odpowiednią co najmniej do startu na krótszym z dystansów!

Wstępne zgłoszenia do udziału w biegu można przesyłać na adres mailowy robert.kostanski@poznan-nowemiasto.sr.gov.pl Samo zgłoszenie musi dokonać się przez stronę zawodów: www.koscianskipolmaraton.pl Pod w/w adresem będzie można uzyskać również informacje dot. zapisów, szczegółów wydarzenia. W razie konieczności zapraszamy również do kontaktu z kuratorem IV ZKSS Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu – Robertem Kostańskim, który chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Przypominamy: II Mistrzostwa Kuratorów Okręgu Poznańskiego w biegu na 6,5 km. i półmaratonie odbędą się  10.11.2019 r. w ramach XV Międzynarodowego Półmaratonu im. Henryka Florkowskiego w Kościanie.

Dalsze szczegóły już wkrótce!